KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 11818033
nr 1181 8033
Dawid (Björn Dawidsson)
(f. 1949), Sverige
Förstorat silvergelatinfotografi. Enligt etikett a tergo signerad och daterad 1992. Motivet: 38x23 cm, ramens mått: 69x54 cm
Dawid (Björn Dawidsson), svensk fotograf född 1949.
Utrop:
6.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 7 maj 2018
kl 18:38:25
5/5 07:44:11
Dawid (Björn Dawidsson)
Läs mer om Dawid (Björn Dawidsson)